מכירה 25 /
פריט 95

95 מ-

271

95

בזכות הנשק הזה האי הבריטי יעלם - "סקירה שבועית" - חוברת כיס - הנשק הסודי של גרמניה נגד בעלות הברית. סרביה, ראשית שנות ה־40

מחיר פתיחה: $150

עמלת בית המכירות: 23%

נמכר: $150
00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
ימים
שעות
דקות
שניות
08.04.2024, 19:00

НЕДЕЉНИ ПРЕГЛЕД - "סקירה שבועית" - חוברת כיס המתארת באיורים ותיאורים את הנשק הסודי של גרמניה נגד בעלות הברית - מפציץ הפנטום המאיים. תעמולה סרבית לטובת גרמניה בעיצומה של מלחמת העולם השנייה. סרביה, ראשית שנות ה־40.

החוברת שכתובה כדיווח מלווה בציורים מתאר הפצצה של אנגליה על ערים גרמניות שגרמה לתגובות משנה, ואת התגובה ההרסנית של גרמניה שהטילה על אנגליה את פצצת הפנטום. "האנגלים לא מסוגלים אפילו לתאר את נזק הפנטומים הגרמנים... הנשק הגרמני החדש נראה כמו מטוס עם כנפיים קטנות, ולגוף המטוס יש צורה של קופסה. כאשר מופיעה בו שריפה מתרחש פיצוץ... הפיצוצים בלונדון נשמעים אפילו בצרפת... האנגלים רוצים למנוע מהגרמנים מלהטיס את הפנטום אייר, לכן הם מפציצים את כל המקומות שבהם ישנם משגרי הטילים. הגרמנים אבטחו את המשגרים האלה בבטון ופלדה שאי אפשר למוטט... בנוסף, הגרמנים הכינו כמה סוגים מסתוריים של כלי נשק. הם יפעילו אותם כשיגיע יום הגמול לטרור אויר. אלה סוכנים בעלי כוח פנטסטי. בזכות הנשק הזה האי הבריטי יעלם".

נדיר ביותר. איננו מופיע כלל בקטלוג הספריות העולמי world cat. ככל הידוע לנו מעולם לא הופיע במכירות פומביות.

[13] עמ'. 11 ס"מ. מצב טוב מאד.

פריטים נוספים

שאל על פריט