מכירה 25 /
פריט 85

85 מ-

271

85

מיין קאמפף - פרסום ראשון לא מצונזר בשפה האנגלית. לונדון, 1942

מחיר פתיחה: $250

עמלת בית המכירות: 23%

נמכר: $950
00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
ימים
שעות
דקות
שניות
08.04.2024, 19:00

HITLER'S MEIN KAMPF - UNCENSORED - פרסום ראשון באנגלית של הטקסט המלא והלא מצונזר של ספרו של אדולף היטלר "מיין קאמפף" - "מלחמתי". תרגום, מבוא, והערות מאת James Murphy. לונדון, 1942. כריכה קשה עם מעטפת הנייר המקורית. הכל בשלימות.

"יהיו דעותיו הפוליטיות של הקורא אשר תהיינה, זו המהדורה הבלתי מחולקת והלא מצונזרת של אולי האוטוביוגרפיה החשובה ביותר שפורסמה מאז ראשית המלחמה, זהו ספר שכל איש ואשה אינטליגנטים במדינה הזו צריכים לקרוא. מחלוקת השתוללה ומשתוללת על "מיין קאמפף", אבל מודים באופן כללי שרק על ידי לימוד מדוקדק של האמונה הנאצית והתוכנית העתידית כפי שנקבעה בספר זה, ניתן להשיג הבנה ברורה על מה שקרה בגרמניה במהלך העשור האחרון, ומה שעשוי לקרות בעתיד. התרגום האנגלי המלא הראשון של מיין קאמפף נכתב על ידי סופר בריטי שהתמחה בתרגום מגרמנית. אף שורה של המהדורה המקורית של מיין קאמפף לא שונתה בשום אופן ". (מתוך דברי המביא לדפוס).

בהקדמת המתרגם הוא מעיר את תשומת לב הקורא לנסיבות ההיסטוריות שהביאו את היטלר לכתוב דברים מסוימים שכתב בספר, ואת הלחץ הרגשי בו היה נתון היטלר בשעה שכתב את הדברים בהתמודדות מול אויבים מבית ומחוץ בתקופה קשה בחייו. כמו כן הוא מביא דוגמאות למלים בגרמנית שאין להן תרגום מדויק לשפה האנגלית ומסביר באיזה אופן הוא תרגם אותן. התמלוגים ממכירת מהדורה זו הועברו לצלב האדום.

מיין קאמפף (בגרמנית: Mein Kampf) "מלחמתי". ספרו הראשון של מנהיג המפלגה הנאצית בגרמניה אדולף היטלר אותו כתב בתקופת מאסרו בכלא לנדסברג בשנת 1924 בו הוא מגולל את השקפתו הפוליטית, הגזענית, והאנטישמית, ותכניותיו לעתידה של גרמניה ולהשמדת היהודים (כבר במיין קאמפף כתב היטלר על מזימתו השטנית כלפי העם היהודי - "היהודים משחיתי האומה שצריכים להיות מובאים תחת גז מרעיל". משאלה שטנית אותה ביצע הלכה למעשה בשנות השואה האיומות). מדי שנה בשנה עד שנת 1930 נמכרו כמה אלפי עותקים בלבד. הצלחתם של הנאצים בבחירות שנערכו ב־13 באוקטובר 1930 הביאה לו פופולריות מסוימת, ובשנת 1932 נמכרו כבר 80 אלף עותקים של הספר. אחרי עלייתו של היטלר לשלטון נמכרו מיליוני עותקים של הספר. בשנת 1933 לבדה נמכרו מיליון וחצי עותקים, ומשנת 1936 מהדורה עממית שלו הוגשה כשי לכל זוג שנישא בגרמניה הנאצית. עד לסיום המלחמה נמכרו בגרמניה כעשרה מיליון עותקים, ועוד כמה מיליוני עותקים ברחבי העולם. בעקבות מכירותיו הגבוהות של הספר, ויתר היטלר על משכורת הקנצלר שלו והסתפק בתמלוגים שהרוויח מהספר.

384 עמ'. כריכה קשה עם מעטפת הנייר המקורית. קרעים קלים בשולי מעטפת הנייר. מצב טוב - טוב מאד.

פריטים נוספים

שאל על פריט