מכירה 22 /
פריט 235

235 מ-

255

235

משחק הנצחון - משחק קופסה המבוסס על קרבות מלחמת ששת הימים

מחיר פתיחה: $150

עמלת בית המכירות: 23%

נמכר: $200
00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
ימים
שעות
דקות
שניות
04.09.2023, 19:00

משחק הנצחון - משחק קופסה המבוסס על קרבות מלחמת ששת הימים. הוצאת "משחקי פרץ". ישראל, סוף שנות ה־60. לוח משחק בצורת מפת המזרח התיכון הכוללת את ארץ ישראל מקוניטרה בצפון ועד לסואץ בדרום, מצרים, ירדן וסוריה. 53 כרטיסים, חיילים, וכלי מלחמה - טנקים, צ'יפים, ומטוסים. הוראות בעברית ובאנגלית מודפסות בצידה הפנימי של הקופסה. נדיר.

לוח בצורת מפת ארץ ישראל. על גבי המפה מסומנים צירי התנועה של כוחות צה"ל באויר וביבשה בזמן המלחמה. משתתפי המשחק אשר נעים בעקבות כוחות צה"ל לומדים להכיר את מהלך הקרבות שהתרחשו במציאות. המטרה היא לכבוש את עמדות האויב במסע הנצחון כפי שנכבשו בפועל על ידי צה"ל במלחמה. המשתתף הראשון שכבש את כל יעדי האויב זכה במשחק ומקבל את "אות מלחמת ששת הימים". כרטיסי ההוראות מעוצבים באופן שבצידם האחד סמל צה"ל, ובצידם השני ההוראות בעברית ובאנגלית, כגון: "מחוסר זהירות עלית על מוקש, אתה מתארגן מחדש, המתן תור אחד במקומך", או "נתקלת בכניעת האויב, אתה ממשיך להתקדם במהירות וזכאי לתור נוסף", "הצלחת לשתק סוללות תותחים זכית בתור נוסף", "אתה מתארגן להדיפת התקפת האויב", "יחידתך מתחילה בהסתערות", וכדו'.

לוח המשחק: 50x70 ס"מ. 53 כרטיסי הנחיות. חיילים. קופסה מקורית עם תצלום יצחק רבין ומשה דיין, וכן טנקים של צה"ל בהסתערות. קופסה: 41x26x3 ס"מ. קרעים קלים בשולי הקופסה, כתמים. מצב טוב.

פריטים נוספים

שאל על פריט