מכירה 25 /
פריט 203

203 מ-

271

203

ניפוץ הציר במלחמת העולם השנייה - מפות ותמונות מקרב הניצחון שלנו - גיליון מיוחד בתום מלחמת העולם השנייה לרגל ניצחון בעלות הברית במלחמה

מחיר פתיחה: $150

עמלת בית המכירות: 23%

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
ימים
שעות
דקות
שניות
08.04.2024, 19:00

Smashing the Axis in World War II - maps and Pictures of our Dogged Fight for Victory - ניפוץ הציר במלחמת העולם השנייה - מפות ותמונות מקרב הנצחון שלנו - גיליון מהודר מיוחד בתום מלחמת העולם השנייה לסיכום ניצחון בעלות הברית על מדינות הציר. [ארצות הברית, 1945].

גיליון מיוחד שיצא בתום מלחמת העולם השנייה לרגל ניצחון בעלות הברית, ומסכם בתצלומים ובמאמרים את הקרבות שניהלו צבאות בעלות הברית במלחמה, והמערכה המדינית בקבלת הההחלטות האסטרטגיות של המנהיגים. הגיליון מתעד את חיילות בעלות הברית, הקרבות השונים, המערכות השונות בחזיתות, וההשגים עד לכניעת מדינות הציר וסיומה של המלחמה. מלווה בתצלומים רבים של הגנרלים של צבא ארצות הברית, מנהיגי בעלות הברית, סצינות קרב, 13 מפות צבעוניות חלקן על פני שני עמודים והיתר על פני עמוד שלם - מפות מלחמה בחזיתות השונות באירופה ובשאר יבשות, תמליל נאומו של רוזוולט בקונגרס האמריקאי ב 8 בדצמבר 1941 אחרי המתקפה היפנית, תצלום בו נראה הנשיא האמריקאי מבקש את אמון הקונגרס בהכרזת המלחמה נגד האימפריה היפנית, תצלומים רבים של אירועי מלחמה ואירועים מדיניים של בעלות הברית שהתקיימו בזמן המלחמה, תצלומים מהחזית הצפון אפריקאית, סקירה נרחבת על כלי המלחמה של ארצות הברית באויר בים וביבשה, ועוד. בגב הגיליון דגלי המדינות החברות באמנה האטלנטית ונוסחה של האמנה שנחתמה ב 14 באוגוסט 1941.

63 עמ', 38 ס"מ. הודפס על נייר עבה ומשובח. מצב טוב.

פריטים נוספים

שאל על פריט